WAKACJE Z PIRATAMI

 

POMAGAJĄ NAM W ORGANIZACJI "WAKACJI Z PIRATAMI"

 

Sklep Lewiatan przy ul. Ułanów 1 przekazał nam darowiznę w wysokości 1000,00 zł oraz nagrody dla uczestników wypoczynku. Zapraszamy na zakupy do Lewiatana.

 

 
Firma ATU Logistic A. i K. Haber Spółka Jawna przekazała darowiznę w wysokości 925,00 zł na rzecz "Wakacji z Piratami". Dzięki udzielonemu wsparciu jedno z potrzebujących Dzieci będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w zorganizowanym wypoczynku w Gdańsku. Zapraszamy na stronę ATU Logistic: www.atulogistic.com.pl
 
 
 
Dziękujemy za przekazane materiały papiernicze i biurowe dla uczestników kolonii - dzięki firmie KMAKPOL dzieci będą mogły skorzystać z bogatej oferty zajęć edukacyjnych i zabaw w ramach programu "Wakacje z Piratami". Zapraszamy do skorzystania z oferty KMAKPOL: www.kmakpol.com.pl
 
 
 
 
 
 Fundacja BRE Banku udzieliła nam pomocy finansowej w kwocie 5000,00 zł. Przekazana darowizna zostanie przeznaczona na  wyżywienie uczestników "Wakacji z Piratami". Serdecznie dziękujemy!
 
 
 
 
 PKO Bank Polski Spółka Akcyjna Regionalny Oddział Detaliczny w Krakowie przekazał Fundacji Oświatowej darowiznę w wysokości 2000,00 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie letniego wypoczynku dla podopiecznych Fundacji. Dziękujemy!
 
 
 
 
  
F.H. PINOKIO Artur Jakubas przekazał darowiznę wysokości 350,00 zł na zakup nagród i materiałów dla uczestników kolonii. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Pinokio przy ul. Pilotów 22 w Krakowie.
 
 
 
 
 
 
 
Z całego serca dziękujemy również indywidualnym Darczyńcom o wspaniałym sercu, którzy pomogli nam w organziacji wyjazdu :)
 
 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.