PRZEKAŻ 1% - KRS 0000007646

 

NR KRS: 000 000 7646


Środki pozyskane z 1%, Fundacja przeznacza na 3 główne filary swojej działalności:
1. Pomoc dla utalentowanych dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej lub ekonomicznej w ramach programu „Plus na Start” (w tym wyjazdy wakacyjne,  zajęcia dodatkowe, wyprawkę szkolną);
2. Fundusz stypendialny dla najlepszych uczniów;
3. Wsparcie Grupy Wolontariatu Calasanz, do której należą uczniowie oraz absolwenci Szkoły Podstawowej i Liceum Zakonu Pijarów (w tym rozwój umiejętności młodych wolontariuszy, poprzez stwarzanie możliwości uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach, czy wyjazdach).

Jak przekazać 1% podatku na działania Fundacji?
A. W przypadku chęci wsparcia działań statutowych fundacji w formularzu PIT proszę jedynie wpisać nr KRS Fundacji: 0000007646.
B. W sytuacji chęci wsparcia konkretnego działania fundacji, w formularzu PIT proszę wpisać nr KRS Fundacji: 0000007646, a w rubryce „cel szczegółowy” odpowiednio: Plus na Start / Fundusz stypendialny / Grupa wolontariatu.

Mechanizm „1%” jest prawem, każdego z nas (obywateli) do wsparcia wybranej organizacji pożytku publicznego. Jeśli z tego prawa nie korzystamy to 1% naszego podatku trafia do Skarbu Państwa.

Jeśli nie dokonaliście Państwo wyboru lub do tej pory nie korzystaliście z przysługującego prawa to apelujemy by wesprzeć działalność naszej organizacji. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.oswiatowa.pijarzy.pl, jeżeli chce się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o prowadzonych przez nas działaniach. 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.