Obóz żeglarski 1-15 sierpnia 2009 r.

Obóz żeglarski 1-15 sierpnia 2009 r.

„Rekolekcje pod żaglami” to obóz wędrowny, podczas którego zwiedzisz piękne tereny położone wzdłuż trasy Wielkich Jezior Mazurskich.
Poruszać się będziemy najbardziej ekologicznym i chyba najprzyjemniejszym środkiem transportu, jakim są 7-osobowe jachty żaglowe typu Twister 780.
 
Aby wypłynąć z nami, nie musisz umieć pływać ani mieć doświadczenia żeglarskiego. Na każdym jachcie będzie osoba z odpowiednimi uprawnieniami żeglarskimi. W czasie  kąpieli zapewniamy obecność ratownika WOPR.
 
Zapisz się już dziś!

 

Rozpoczęcie i zakończenie

  • Spotkanie rozpoczynające: Giżycko, stacja PKP, 1 sierpnia, godzina 18.00
  • Zakończenie: Giżycko stacja PKP, 15 sierpnia, godzina 10.00

Ze względu na udział uczestników z różnych stron Polski dojazd na miejsce spotkania we własnym zakresie. Dla chętnych przejazd wspólny pod opieką  wychowawcy z Krakowa w dniu rozpoczęcia o godzinie 6.00.

 

Koszty

  • Całkowity koszt wynosi 900 zł i obejmuje wszystkie podstawowe opłaty: czarter jachtu, wyżywienie (w znacznej mierze przygotowane przez nas samych), opłaty portowe, ubezpieczenie uczestnika oraz wszystkie przejazdy grupowe w czasie trwania obozu
  • Uczestnik ponadto opłaca  koszt dojazdu i powrotu z Giżycka oraz niektóre koszty związane z korzystaniem z sanitariatów (np. pryszniców)

 

Aby znaleźć się na liście uczestników, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł. Kolejne raty należy uiścić w następujących terminach:
100 zł do dnia 31 maja 2009,
kolejne 200 zł do dnia 30 czerwca 2009,
następne 200 zł do dnia 31 lipca 2009.
Pozostałą część kosztów (300 zł) należy wpłacić po przybyciu na miejsce rozpoczęcia obozu.
 
Wycofanie się z uczestniczenia w obozie  powoduje utratę wpłaconych zaliczek. Zasada ta nie dotyczy wyjątkowych zdarzeń losowych i osób, które po rezygnacji z obozu na swoje miejsce znajdą inną osobę

Zaliczkę można wpłacić na konto bankowe:
Fundacja Oświatowa im. Ks. St. Konarskiego, ul. Akacjowa 5, 31-466 Kraków
Nr rachunku bankowego:
PKO BANK POLSKI I ODDZIAŁ KRAKÓW
90 1020 2892 0000 5402 0148 2157
Tytułem: imię i nazwisko uczestnika, zaliczka (ew. I, II rata), obóz żeglarski

 

Program

Obóz żeglarski jest nie tylko czasem odpoczynku. Zgodnie z hasłem, jakie będzie przyświecać temu obozowi („Dopuść do steru Jezusa”), w programie przewidziany jest czas na sięganie do Słowa Bożego: czytanie, rozważanie i rozmowy o sprawach najwyższej wagi, modlitwa, codzienna Eucharystia. Z racji religijnego charakteru obozu konieczna jest deklaracja o jego akceptacji (patrz: karta uczestnika).

 

Organizatorzy

  • Duszpasterstwo Młodzieży Zakonu Pijarów
  • Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego

 Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.