KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH WYSTAWY "PRZYŁAPAĆ CHWILĘ"

KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH WYSTAWY Zapraszamy wszystkich najmłodszych miłośników fotografii do udziału w konkursie fotograficznym. Odbędzie się on w ramach Wystawy Fotograficznej „Przyłapać chwilę", która będzie miała miejsce w dniach od 21 października do 21 listopada br. w galerio - kawiarni Pozytywka na krakowskim Kazimierzu. Jest to pierwsza tego typu impreza w Krakowie umożliwiająca młodym ludziom prezentację swoich prac.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do dzieci i młodzieży, w wieku 7-12 lat z miasta Krakowa. Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 07.08.2011 do 23.09.2011 przesłać swoje zdjęcia na adres mailowy plusnastart@gmail.com. Spośród wszystkich prac Zarząd Muzeum Narodowego w Krakowie wybierze najlepsze zdjęcia. Twórca najlepszej pracy otrzyma nagrodę główną. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę zdjęć. Nazwiska Laureatów zostaną opublikowane na oficjalnym portalu Wystawy. Nagrodą główną będzie udział wygranych zdjęć w wystawie, udział zwycięzcy w warsztatach fotograficznych oraz albumy związane z fotografią i sztuką.

Tematyka prac: "Przyłapać chwilę" - to temat przewodni wystawy i konkursu, dla każdego dziecka inna chwila jest wyjątkowa, niepowtarzalna. Dla jednego będzie to zachód Słońca, dla innego zabawa ze zwierzakiem, a dla jeszcze innego mgła spowijająca Planty nad ranem lub spadające jesienne liście... Zachęcamy do inwencji twórczej.

Prosimy o przesyłanie zdjęć wraz z załącznikiem, zawierającym następujące informacje:

- Imię i nazwisko uczestnika
- Data urodzenia uczestnika
- Adres zamieszkania
- Imię i nazwisko Rodzica/Opiekuna
- Telefon kontaktowy (do Rodzica/Opiekuna)
- E-mail (do Rodzica/Opiekuna)
- Oraz dwa oświadczenia:
1. "Wyrażam zgodę na uczestnictwo ..................... (imię i nazwisko dziecka) w konkursie fotograficznym w ramach wystawy "Przyłapać chwilę" wraz z podpisem Rodzica/Opiekuna
2. "Oświadczam, że jestem autorem przesłanego/ych zdjęcia/ęć i wyrażam zgode na ich publikację w ramach wystawy "Przyłapać chwilę" wraz z podpisem uczestnika konkursu.

Załącznik zawierający powyższe informacje jest obowiązkowy. Można go przesłać np. jako dokument Word.

Więcej informacji:

Magdalena Kucaba

Koordynator wystawy

e-mail: plusnastart@gmail.com

tel. 506 162 643.

 

Serdecznie zapraszamy!

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.