Ferie w mieście 2013

Ferie w mieście 2013 W dniach 14-18 stycznia br., Fundacja Oświatowa, przy współudziale uczniów Zespołu Szkół Pijarskich, zorganizowała półkolonię dla dzieci.

Bohaterem tegorocznych "Ferii w mieście" był Mały Książę z książki Antoine'a de Saint-Exupery'ego. W zajęciach uczestniczyły dzieci z Parafii Najświętszego Imienia Maryi w Krakowie. Półkolonia odbyła się dzięki nieocenionej pracy animatorów - wolontariuszy z Gimnazjum i Liceum Ojców Pijarów w Krakowie.

Dzieci każdego dnia mogły uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach: plastycznych, modelarskich, sportowych, tanecznych lub muzycznych. We wtorek jedna część uczestników udała się na wycieczkę do Muzeum Podziemi Rynku Głównego, druga zaś na zimową wyprawę na sanki/jabłuszka. Czwartek był "dniem animatora" i z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich opiekunów laurki. Piątek dla odmiany był "dniem dziecka", w którym uczestnicy otrzymali słodkie upominki oraz nagrody w konkursach: plastycznym, karaoke, badmintona i  tenisa stołowego.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.