15.04.2013 ZABAWA DLA DZIECI & GRILL WOLONTARIATU

15.04.2013 ZABAWA DLA DZIECI & GRILL WOLONTARIATU Popołudnie 15 kwietnia br. było dla wolontariuszy naszej fundacji pracowite. Na zakończenie dnia pozostał jednak również czas na relaks podczas grilla integracyjnego.

Od godziny 15 wolontariusze przygotowywali grę terenową dla Podopiecznych "Plusa na Start". Dzieci miały za zadanie pokonać różnorodne konkurencje zręcznościowe, za które otrzymywali punkty. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: I-III oraz IV-VI. Wśród młodszych dzieci zwyciężyła Weronika Antkiewicz, a najlepszym uczestnikiem w starszej kategorii został Nataniel Michalczyk. Wszyscy uczestnicy dostali drobne upominki, a dla najlepszych przygotowano również medale. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy dzieci mogły miło spędzić popołudnie, zwłaszcza, że pogoda dopisywała. Patrząc na uśmiechnięte twarze dzieci jesteśmy przekonani, że z chęcią pojawią się na kolejnym spotkaniu animacyjnych zorganizowanym przez grupę wolontariatu.

Po pracy na rzecz dzieci przyszedł również czas na wypoczynek i integrację. Już samo pieczenie kiełbasek na grillu było dobrą zabawą. Ale wolontariusze niespodziewali się dodatkowej atrakcji, którą przygotował o. Rafał Roszer. Młodzież grała w... "balonówę". Ciężko wytłumaczyć zasady tej jakże radosnej konkurencji. Jesteśmy jednak przekonani, że pomysłową grę z pewnością wykorzystamy podczas "Wakacji z Piratami".

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za liczne przybycie :) 

Podziękowania również dla Pana Janusza Podwiki oraz o. Rafała Roszera za wspaniałe przygotowanie imprezy, a także dla Marcina Wójcika, który spędzając prawie cały dzień na zakupach zaopatrzył nas we wszystkie niezbędne rzeczy :) 

Obejrzyj galerię zdjęć KLIKNIJ->

P.S. Niestety nie ma żadnego zdjęcia z grilla. Istnieją duże podejrzenia, że fotograf zamiast robić wówczas zdjęcia zajadał się kiełbaskami :)


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.