Plus na Start - co nowego?

Plus na Start - co nowego?

W maju br. rozpoczęła się IV edycja programu „Plus na Start", realizowanego przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego.

Zakończyła się już rekrutacja do "Plusa na Start" - lista dzieci, które zostaną objęte programem w roku szkolnym 2013/2014 .

Obecnie trwają przygotowania do "Wakacji z Piratami", które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia w Ustroniu Morskim.

Fundacja zachęca do aktywnego włączenia się w przygotowanie wyjazdu poprzez:

  • zgłoszenie e-mailowe pomysłów na pirackie zabawy, animacje oraz zajęcia dla dzieci (prosimy o przesyłanie propozycji na adres: oswiatowa@pijarzy.pl);
  • sfinansowanie wyjazdu jednemu z Podopiecznych programu (szczegóły na stronie www.plusnastart.pl )

 

Plus na Start to program, dzięki któremu dzieci, mające utrudniony start w życie, mogą realizować marzenia oraz rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia. Zyskują one w ten sposób możliwość uczestniczenia w konkretnych, wyspecjalizowanych zajęciach, na które z powodu braku środków finansowych nie mogłyby sobie pozwolić.

Program został objęty patronatem honorowym: o. Józefa Matrasa - Prowincjała Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oraz Pana Marka Sowy - Marszałka Województwa Małopolskiego. Ponadto patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Radio Plus oraz portal Gablotka Szkolna.

Adresatami programu są utalentowane dzieci z rodzin niemajętnych, niewydolnych wychowawczo, borykających się z licznymi problemami. Dzieci są uczniami krakowskich szkół podstawowych. W tej edycji udział weźmie 35 dzieci.

Lista Podopiecznych objętych programem w roku szkolnym 2013/2014 - kliknij

Więcej informacji na stronie: www.plusnastart.pl


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.