Festyn rodzinny - relacja z 8.06.2013

Festyn rodzinny - relacja z 8.06.2013 W minioną sobotę, tj. 8 czerwca odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Wspólnotę Uczniów, Rodziców i Nauczycieli Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Krakowie. W imprezie wzięła również udział nasza Fundacja, która odpowiadała za animacje i zabawy dla najmłodszych uczestników. Liczne atrakcje, takie jak obóz ułański, występy szkolnych zespołów muzycznych i tanecznych, pokazy oraz prezentacje zainteresowań i twórczości artystycznej uczniów przyciągnęły wielu odwiedzających. Frekwencji sprzyjała również słoneczna pogoda.

Animatorzy - wolontariusze Fundacji Oświatowej zadbali, by każdy miał wymalowaną buźkę, w wymarzony przez siebie wzór. Co ciekawe, prym wiodły nie tylko motyle i kotki, ale również malowane węże i pająki :) Dzieci mogły również otrzymać zwierzątka z baloników, czy oglądać pokaz wielkich baniek mydlanych. Z dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród dzieci, spotkały się zabawy z chustą animacyjną.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu, a także wspaniałym gościom, którzy w tym dniu pojawili się w naszym szkolnym parku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się na kolejnej edycji tej imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.