MIKOŁAJKOWA RELACJA

MIKOŁAJKOWA RELACJA W ubiegłą środę, tj. 4 grudnia Podoopiecznych naszej fundacji oraz ich rodzeństwo odwiedził Święty Mikołaj. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wyjątkowego spotkania.

Oczekiwanie na Mikołaja rozpoczęło się już o godzinie 16.30. Wiele dzieci przybyło nieco wcześniej, licząc, że może uda im się spotkać Świętego w drodze do fundacji. Niestety okazało się, że również Mikołaj musiał borykać się z zakorkowanymi drogami. Co więcej, brak śniegu nie ułatwiał dotarcia do naszych Podopiecznych. Relację z drogi Mikołaja do dzieci na bieżąco przedstawiał kleryk Dariusz Lorenc, który otrzymywał komunikaty. No cóż albo jest bardzo grzeczny, albo ma jakieś specjalne "dojścia" do Świętego :)

W oczekiwaniu na wspaniałego Gościa, dzieci wykonywały rozmaite zadania. Każdy Podopieczny chciał się wykazać, przecież zapewne Mikołaj będzie pytał o to czy było się grzecznym przez cały rok... Środa była więc ostatnim dniem na wykazanie się :) Dzieci brały udział w mikołajkowym torze przeszkód, udowadniając swoją sprawność fizyczną. Poza tym przygotowywały piękne świąteczne choinki, w wolnej chwili tańcząc i śpiewając.

Na koniec wysłuchały opowieści wigilijnej przedstawionej przez urocze pomocnice św. Mikołaja, a także wzięły udział w quizie dotyczącym tematyki Bożego Narodzenia.

Pomocnicy Mikołaja zadbali również o to by każdy miał pięknie wymalowaną buźkę.

Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany czas. Około 17.40 Mikołaj dotarł w końcu do dzieci. Towarzyszyły mu diablica i aniołek, które dzielnie pomagały Świętemu w obdarowywaniu dzieci prezentami. Radości nie było końca. Kolejne spotkanie z Mikołajem już za rok :)

 

FOTORELACJA Z WIZYTY ŚW. MIKOŁAJA: kliknij->

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.