WYJATKOWA PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA W POGOTOWIU OPIEKUŃCZYM

WYJATKOWA PRZEDŚWIĄTECZNA WIZYTA W POGOTOWIU OPIEKUŃCZYM We wtorek, 18 grudnia br., pomocnicy św. Mikołaja pracujący w Fundacji Oświatowej odwiedzili dzieci w jednym z krakowskich pogotowi opiekuńczych. Wizyta była pełna emocji, nie tylko ze strony Najmłodszych…

Emilka, Maciek i Bartek otrzymali od Mikołaja wspaniałe prezenty, m.in.: gry, puzzle, książki, kredki, farby, pisaki, bloki i oczywiście słodycze. Okazuje się, że w pierwszej kolejności na dzieciach największe wrażenie zrobiły właśnie te ostatnie. Zajadania smakołyków nie było końca. Czekoladowy kalendarz adwentowy znikał w mgnieniu oka. Oczywiście mikołajowe wysłanniczki również zostały poczęstowane ;)
Dzieci były zachwycone, liczyły z pewnością na dłuższą wizytę. No cóż, w ich sytuacji, uwaga i zainteresowanie to naprawdę coś bardzo cennego.
Paczki zostały, decyzją wolontariuszy na grudniowym spotkaniu, sfinansowane ze środków uzbieranych podczas kiermaszu świątecznego. To był świetny pomysł. Na kolejnym spotkaniu wolontariatu koniecznie trzeba wymyślić następne akcje dla dzieci. Ich uśmiechy są jedyne w swoim rodzaju. Zwłaszcza w takim przedświątecznym czasie uśmiechnięte buzie i smutne oczy dzieci robią wyjątkowe wrażenie.
Wyrazy szacunku również dla Państwa prowadzących pogotowie opiekuńcze. Podczas naszej wizyty widać było ile serca wkładają w swoją pracę.
Mamy nadzieję, że w następnej wizycie wezmą udział nasi wolontariusze –animatorzy.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.