OSTATNIE SPOTKANIE WOLONTARIATU - GRILL

OSTATNIE SPOTKANIE WOLONTARIATU - GRILL

W ubiegły poniedziałek, 16 czerwca odbyło się ostatnie już w tym roku szkolnym spotkanie Grupy Wolontariatu Calasanz, działającej przy naszej fundacji.

Zbliżające się wielkimi krokami wakacje miały również wpływ na frekwencję podczas naszego spotkania, jednak Ci wolontariusze, którzy przyszli nie pożałowali J

Pierwsza faza spotkania, czyli przygotowania związane z rozpaleniem grilla okazały się dużym wyzwaniem dla wielu uczniów. Na szczęście nad wszystkim czuwał Pan Profesor Podwika, który przekazywał sekretną wiedzę o tym jak użyć tacy do rozdmuchiwania ognia…

Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście krótkiego podsumowania i podziękowań dla naszych wolontariuszy, w szczególności tych, którzy kończą w tym roku naukę w gimnazjum.

Oczywiście trzeba sobie jasno powiedzieć – bez wolontariuszy nie było fundacji i wszystkich akcji charytatywnych podejmowanych w trakcie roku szkolnego. Dlatego też Zarząd Fundacji, pracownicy, a zwłaszcza Podopieczni są bardzo wdzięczni wszystkim, którzy znaleźli czas i chęci by zrobić coś dobrego dla innych, potrzebujących.

Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie w kolejny rok szkolny wkroczymy z nowymi pomysłami i siłą by pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Zapraszamy na spotkanie już we wrześniu… także Absolwentów naszego pijarskiego gimnazjum i liceum.

A póki co – życzymy wspaniałych wakacji!

 

KRÓTKA FOTORELACJA ZE SPOTKANIA -> kliknij


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.