Zakończenie roku szkolnego - podsumowanie kursów

Zakończenie roku szkolnego - podsumowanie kursów Dobiegają już końca zajęcia i kursy dodatkowe organizowane przez Fundację Oświatową im.  ks. St. Konarskiego w tym roku szkolnym. W tym roku prowadziliśmy :
•zajęcia z języka angielskiego,
•kurs komputerowy,
•kurs języka niemieckiego,
•zajęcia z tańca nowoczesnego,
•zajęcia z tańców Latino,
•zajęcia plastyczne.

Nasze kursy skierowane były zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Z Naszej oferty zajęć skorzystało w tym roku około 40 osób w różnym wieku. Przez cały rok nasze biuro było ozdobione pracami wykonanymi przez dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne. Kreatywność, a także talent dzieci dawały swój wyraz zarówno w dziełach wykonywanych farbami i kredkami ale również w wykonywanych metodą decopuage’u  ozdobach czy też rzeźbach z masy solnej. Zajęcia językowe oraz komputerowe pokazały nam, że osoby w każdym wieku mogą podjąć nowe wyzwania i nauczyć się czegoś nowego. Z kolei dzieci z grupy tanecznej na zakończenie zajęć przygotowały niesamowity pokaz dla swoich rodziców, dzięki temu mogliśmy się przekonać jak dużo nauczyły się one podczas zajęć. Efekt był piorunujący. Podobne wrażenie wywarły na nas Panie uczęszczające na kurs tańców latynoskich, które podczas ostatnich zajęć zatańczyły wypracowane podczas zajęć układy taneczne. To co Nas najbardziej cieszy to fakt, że Nasi kursanci są zadowoleni z naszych kursów i chcą powrócić w następnym roku szkolnym.
Mamy nadzieję, że w kolejnym roku z naszej oferty skorzysta jeszcze więcej osób oraz, że będą oni również zadowoleni z prowadzonych przez Nas zajęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.