Pożegnanie wakacji - Festyn "Plus na Start"

Pożegnanie wakacji - Festyn W minioną sobotę, 6 września w słonecznym Parku przy Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie odbył się festyn pn. Pożegnanie Wakacji – Festyn „Plus na Start”. W rodzinnej zabawie wzięli udział uczniowie krakowskich szkół podstawowych oraz gimnazjum wraz z rodzeństwem, rodzicami i dziadkami.

Animatorzy zadbali o wspaniałą rozgrzewkę z chustą animacyjną oraz piękne malunki na buziach. Następnie dzieci zostały podzielone na 5-6 osobowe mieszane grupy i walczyły o punkty w kolejnych konkurencjach sportowych: rzut piłką do celu, wyścig z piłeczką do ping-ponga, wyścig w workach, a także w meczu uni-hokeja i piłki nożnej. Sędziowie po podliczeniu punktów trzecie miejsce przyznali drużynie „Białych”, drugie „Czerwonym”, a miejsce pierwsze otrzymała dumna drużyna „Pomarańczowych”. Po części sportowej przyszedł czas na konkurs plastyczny. Uczestnicy wykorzystując rozmaite materiały stworzyli prawdziwe dzieła sztuki. W konkursie zwyciężyła Iza Szostak. Wszyscy wspaniale się bawili. Na zakończenie festynu rozdane zostały puchary oraz medale, a także słodkie upominki.
Impreza realizowana w ramach projektu "Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2014", prowadzonego przez Stowarzyszenie Parafiada, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy do obejrzenia galerii i poznania nagrodzonych uczestników: KLIKNIJ->


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.