Nordic walking - zakończenie

Nordic walking - zakończenie

W tym tygodniu zakończyły się zajęcia z nordic walkingu organizowane w ramach projektu „Seniorzy XXI wieku” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.


 

W zajęciach uczestniczyły niezwykle aktywne i miłe seniorki. Panie w trakcie zajęć mogły poznać nie tylko techniki prawidłowego chodzenia z kijkami do nordic walkingu, ale również dowiedzieć się jakie ćwiczenia przed i po zakończeniu zajęć należy wykonywać aby nie przeciążyć swojego organizmu.
Podczas zajęć nawiązała się szczególna relacja pomiędzy uczestniczkami, niektóre z Pań postanowiły kontynuować treningi w swoim gronie. Ponadto Panie bardzo ciepło odnosiły się również do Pana Wojtka, który prowadził te zajęcia i był dla nich nie tylko wsparciem merytorycznym, ale również motywatorem do podejmowania kolejnych aktywności. Podczas ostatnich zajęć uczestniczki w ramach podziękowań przyniosły Panu Wojtkowi dyplom, dziękując tym samym za atmosferę jaka wytworzył podczas zajęć oraz sam ich przebieg.
Niezwykle cieszy Nas to, że zajęcia te budziły duże zainteresowanie seniorek oraz to, że zarówno uczestniczki jak i prowadzący mogli czerpać z tych zajęć to co najlepsze i liczą na ich kontynuację w przyszłości.

W ramach prpojektu "Seniorzy XXI wieku" zapraszamy do udziału w bezpłatnych, otwartych wykładach dla Osób 60+ w najbliższe środy:

12.11. godz. 17.30  Wolontariat i praca społeczna - dlaczego warto się angażować?

19.11. godz. 17.30 Zagadnienia związane z bankowością - czyli prosto i na temat o kartach debetowych, kredytowych, lokatach itp.

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.