Mikołajki 2014 – relacja z wydarzenia

Mikołajki 2014 – relacja z wydarzenia

W tym roku Mikołaj zawitał do nas nieco wcześniej - 5 grudnia. Na Podopiecznych Fundacji Oświatowej czekał program przygotowany przez wolontariuszy.

Z radością obejrzeliśmy przedstawienie, które umiliło nam wszystkim czas. Wspólnie z aniołkami czytaliśmy listy do świętego Mikołaja, śmialiśmy się z żartów i oglądaliśmy ciekawe scenki, przygotowane przez wolontariuszy. Kolejnym punktem programu były zabawy ruchowe, tańce pijarskie i przygotowanie niespodzianki dla Mikołaja. Nawet najbardziej nieśmiali uczestnicy zdecydowali się do nas dołączyć. Słodki poczęstunek wywołał uśmiech na wszystkich buziach. Po długim wyczekiwaniu zobaczyliśmy Mikołaja, który zaskoczył wszystkie dzieci podczas tańca powitalnego. Dla

Podopiecznych Fundacji Mikołaj przyniósł wspaniałe prezenty.

Wszyscy ten czas spędziliśmy w przemiłej atmosferze nadchodzących świąt, znaleźliśmy okazję do nawiązania nowych znajomości i wspólnej zabawy. Uśmiechnięci uczestnicy podziękowali wszystkim osobom, które przygotowały całe przedstawienie i zabawy.

Autorka relacji: Ania Rosiek.

Fotoralacja (autor: kl. Arkadiusz Niewęgłowski): KLIKNIJ->

Dziękujemy naszej Grupie Wolontariatu za aktywny udział w przygotowaniach i realizacji Spotkania ze św. Mikołajem. Brawa należą się przede wszystkim Ani Rosiek, która wyreżyserowała wyjątkowe przedstawienie, ale także naszym Aniołkom, aktorom, osobom przygotowującym poczęstunek, dbającym o oprawę zabawy, porządek, zdjęcia i każdy inny element... Warto dodać, że podziękowania ze strony Fundacji i Podopiecznych są jeszcze mocniejsze, bo przecież Mikołaj na wizytę wybrał wyjątkowy czas - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Święty Mikołaju zapraszam za rok!:)


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.