II edycja projektu "Seniorzy XXI wieku" TRWA REKRUTACJA

II edycja projektu

Zajęcia w ramach projektu „Seniorzy XXI wieku – edycja II” są przeznaczone dla osób powyżej 60 roku życia z Krakowa i powiatów z nim sąsiadujących. W ofercie szeroka gama kursów, wycieczki turystyczne i wyjścia kulturalne.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zapisy:
tel. 12 411 07 95
kom. 784043896
e-mail: kursy@pijarzy.pl

Seniorzy XXI wieku- edycja II” to projekt organizowany przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 .

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ:
• Osoby powyżej 60 roku życia
• Mieszkańcy Krakowa oraz powiatów z nim sąsiadujących.

I TERMIN REKRUTACJI: 21.04.2015- 20.05.2015

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: 18.05.2015 r.

PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE ZAJĘCIA:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO POZIOM PODSTAWOWY– Kurs ukierunkowany głównie na podstawowe komunikowanie się, na przykład podczas podróży.  Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego (40 h). Od maja do czerwca odbywać się będą w  poniedziałki od  16:00-17:30.


KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY –Kurs ukierunkowany głównie na komunikowanie się oraz zwiększenie umiejętności w pisaniu i czytaniu.  Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego (40 h). Od maja do czerwca odbywać się będą w  poniedziałki od  17:45-19:15.


KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO POZIOM PODSTAWOWY– Kurs ukierunkowany głównie na podstawowe komunikowanie się na przykład podczas podróży.  Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego (40 h). Od maja do czerwca odbywać się będą w  środy  od  16:00-17:30.


ZAJĘCIA KOMPUTEROWE POZIOM PODSTAWOWY- obejmie tematykę związaną z podstawową umiejętnością obsługi komputera i Internetu . Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego (40h). Od maja do czerwca odbywać się będą w  środy od  16:00-17:30.


ZAJĘCIA KOMPUTEROWE POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY -  obejmie tematykę związaną z obsługą edytora tekstu, programu Excel oraz zaawansowanej obsługi Internetu . Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego (40 h). Od maja do czerwca odbywać się będą w  środy  od  17:30-19:00.


NORDIC WALKING- - zajęcia obejmować będą praktyczną naukę techniki chodzenia, a także dobór odpowiednich kijków dla każdego z uczestników. Zajęcia realizowane od maja do lipca w środy i czwartki od  10:30 - 11:45 (15 spotkań).


ZAJĘCIA NA SIŁOWNI – zajęcia polegać będą na wykonywaniu ćwiczeń na siłowni pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Zajęcia obywać się będą od maja do grudnia z wyłączeniem okresu wakacyjnego  w soboty od godziny 8:30 do 10:00 (36 h).


WYCIECZKI TURYSTYCZNE-  organizowane od maja do lipca w różne atrakcyjne turystycznie miejsca na terenie Województwa Małopolskiego np. do Doliny Chochołowskiej.

Od października ruszają:
• Zajęcia taneczne
• Zajęcia z rękodzieła artystycznego
• Warsztaty fotograficzne
• Warsztaty z bezpieczeństwa osobistego i pierwszej pomocy
• Wyjścia kulturalne

WAŻNE: ZAJĘCIA ORAZ WSZELKIE WYCIECZKI I WYJŚCIA KULTURALNE SĄ BEZPŁATNE

UWAGA : dana osoba może zapisać się tylko na jeden wybrany kurs. W przypadku wolnych miejsc możliwe będzie dołączenie do kolejnego kursu. W wycieczkach i wyjściach kulturalnych pierwszeństwo udziału mają uczestnicy kursów.

ZAPISY / SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Fundacja Oświatowa im. ks. S. Konarskiego,
ul. Akacjowa 5,
31-466  Kraków

tel. 12 411 07 95
kom. 784043896
e-mail: kursy@pijarzy.pl


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.