Powitanie Wakacji - Rodzinny Festyn z Indiana Jones w tle

Powitanie Wakacji - Rodzinny Festyn z Indiana Jones w tle

Piątkowe, upalne popołudnie, 12 czerwca, było bardzo aktywne zarówno dla naszych wolontariuszy, jak i Podopiecznych, którzy licznie przybyli na oficjalne Powitanie Wakacji – Rodzinny Festyn „Plus na Start”.

Impreza była realizowana w ramach ogólnopolskiego programu „Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2015”, koordynowanego przez Stowarzyszenie Parafiada we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki”.

Dzieci wzięły udział w wyjątkowych zawodach – grze terenowej, podczas której podzieleni na grupy, z pomocą animatorów dzielnie pokonywali stojące na drodze przeszkody i rozwiązywali arcytrudne zadania: poszukiwali skarbów, wzięli udział w wyścigu węży i torze przeszkód, próbowali przebrnąć przez pajęczynę, uczyli się Alfabetu Morse’a i typowali kolejne miejsce wyprawy. A wszystkie te zmagania bacznie obserwował Indiana Jones, który specjalnie dla uczestników przybył na imprezę. Dzięki zaangażowaniu i odwadze, dzieci ukończyły z sukcesem grę, otrzymując od Indiana Jones medale oraz kompasy, a przede wszystkim zaszczytne miano traperów . Medale przydadzą się już wkrótce podczas „Wakacji z Indiana Jones” w Ciścu.
Po części sportowo – rekreacyjnej znalazł się również czas na wspólne biesiadowanie, podczas którego wszystkie dzieci wraz ze swoim rodzinami, planowały już kolejne wspólne przygody.
Festyn nie byłby tak udany, gdyby nie nasi wspaniali wolontariusze, którzy nie po raz pierwszy udowodnili co to znaczy stanąć na wysokości zadania. Serdecznie dziękujemy!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ -> kliknij


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.