Plus na Start - podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Plus na Start - podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Nadeszły wakacje, a więc poza czasem zabawy i wypoczynku również czas podsumowań...

W roku szkolnym 2014/2015 program "Plus na Start" objął swoją pomocą 33 Podopiecznych. Co udało nam się zrealizować?

Co udało nam się zrealizować od września 2014 do lipca 2015 roku:
- Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci - różnorodne zajęcia podczas całego roku szkolnego, zgodne z talentem dzieci, realizowane w profesjonalnych ośrodkach - każdy Podopieczny uczestniczył w kursach, treningach, warsztatach pomagających w rozwoju zdolności i zainteresowań. realizacja tej części programu "Plus na Start" była możliwa dzięki wsparciu finansowemu w ramach akcji charytatywnej "Reklama Dzieciom 2013", realizowanej przez Telewizję Polską.
- wolontariusz – dzieci mogły skorzystać z opieki „starszego brata" lub "starszej siostry", oferujących pomoc w nauce i zabawie.
- okazjonalne spotykania z animatorami, np. z okazji Dnia Dziecka, Pożegnania Wakacji, Mikołaja i in.
- i w końcu wyjazd na kolonię "Wakacje z Indiana Jones" w terminie 29.06.-6.07.2015r. do miejscowości Cisiec, gdzie dzieci stawały się traperami - pomocnikami Indiana Jones, wyznaczając kierunki świata, szukając skarbów, wypływając w rejs, zwiedzając forty w Ciścu, Górę Żar, czy też poznając zwierzęta w żywieckim mini-zoo i przeżywając wspaniałą przygodę w Parku wodnym w Leśnej. Nie zabrakło również czasu na rozmaite warsztaty artystyczne, taneczne, sportowe i tzw. Pogodne wieczorki.
Na Wakacje dzieci pojechała dzięki wsparciu finansowemu: Spółdzielni Mieszkaniowej Ugorek, firmy PROWERK, ATU LOGISTIC oraz Fundacji Bankowej im. dr. M. Kantona.

Dziękujemy wszystkich naszym Podopiecznym za uśmiechy, którymi nas obdarowują. Z kolei naszym Partnerom i Darczyńcom dziękujemy za otrzymane wsparcie.
Życzymy Wszystkim wspaniałych Wakacji.

Program "Plus na Start" w kolejnym roku szkolnym będzie kontynuowany w zmienionej formie. O szczegółach poinformujemy w drugiej połowie września.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.