Plus na Start w nowej odsłonie na rok szkolny 2015/2016

Plus na Start w nowej odsłonie na rok szkolny 2015/2016

Miło nam poinformować, iż w ostatnich pięciu latach udało nam się sukcesem zrealizować 5 edycji programu "Plus na Start". W tym czasie pomogliśmy ponad 150 dzieciom: przygotowując wyprawki szkolne, opłacając udział w zajęciach pozalekcyjnych rozwijających zdolności i talenty, wspierając poprzez opiekę wolontariusza, zapraszając na liczne zabawy i spotkania okazjonalne i w końcu organizując kolonie oraz półkolonie.

Wkrótce przedstawimy nowy "odświeżony" program Plus na Start.

 

Te pięć ostatnich lat dało naszej Fundacji i wszystkim osobom związanym z programem wiele radości, ale też dostarczyło nam wiedzę na temat pomagania i ciągle istniejących potrzeb wśród dzieci.

Mały jubileusz programu jest więc dobrym momentem by przeanalizować wszystkie sukcesy i porażki (takowe również się czasami zdarzały...)  i wprowadzić dobre zmiany.

Opracowujemy nowy ulepszony program "Plus na Start", dzięki któremu będziemy mogli pomagać jeszcze bardziej skutecznie i na większą skalę.

Na przełomie września i października zaprezentujemy program "Plus na Start" w nowej odsłonie. Już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

I oczywiście dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom, instytucjom, firmom zangażowanym w program. Mamy nadzieję, że wprowadzone wkrótce zmiany zyskają Wasze uznanie oraz zaufanie i pozwolą wspólnie przekazywać naszym Podopiecznym PLUS NA START.

 

 

 

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.