Wakacje z Obieżyświatem - ostatnie wolne miejsca

W dniach 25.06. - 04.07.2016r. w Rabce Zdrój Fundacja organizuje "Wakacje z Obieżyświatem", czyli warsztaty wakacyjne / kolonię dla uczniów krakowskich szkół podstawowych (w tym dla Podopiecznych programu "Plus na Start").

 

Dla uczestników wyjazdu przygotowaliśmy wiele atrakcji: m.in. budowanie Wieży Eiffla, Olimpiadę Sportów Nieznanych, warsztaty teatralne, taneczne, origami, szukanie leśnych skrzatów i skarbów, a także liczne wycieczki (m.in. basen, zwiedzanie Muzeum Górali i Zbójników, Skansenu Taboru Kolejowego, czy zabawy w Parku Zdrojowym).

Szczegółowy program zostanie przedstawiony na zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się 19 maja o godz. 17.00 w budynku Liceum Pijarów (ul. Akacjowa 5 w Krakowie).

Termin: 25.06. - 04.07.2016r.

Miejsce: Dom Wczasowy Danusia ( http://www.dw-danusia.pl/ ), Ponice - Rabka Zdrój

Koszt: 450 złotych (ewentualne obniżenie kosztów udziału w wyjeździe po otrzymaniu dodatkowych dotacji przez Fundację). Zaliczka 250 złotych (płatna do 19 maja).

Szczególnie zależy nam, by w kolonii wzięły udział te dzieci, które nie mają możliwości wyjazdowego spędzenia czasu wakacyjnego.

Zapisy do 19 maja lub do wyczerpania miejsc:

e-mailowo: oswiatowa@pijarzy.pl

telefonicznie: 12 411 07 95

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.