Koncert Charytatywny w ramach projektu „W górę serca dla zwierzaków pod Tatrami”

Koncert Charytatywny  w ramach projektu „W górę serca dla zwierzaków pod Tatrami” 01 maja w Zakopanem na Placu Niepodległości, Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych zorganizował Koncert Charytatywny  w ramach projektu „W górę serca dla zwierzaków pod Tatrami”, który jest dofinansowywany przez Fundację w ramach projektu „Szkoła częścią wspólnoty”.

Koncert trwał on od godziny 11.00 do 15.00 w jego trakcie występowało wiele zespołów muzycznych w których występują uczniowie, nauczyciele i absolwenci szkoły. Taka formuła przedsięwzięcia pozwoliła na przyciągnięcie mieszkańców oraz turystów, którzy mogli otrzymać informacje na temat opieki nad czworonogami, wziąć udział w konkursach oraz przekazać datki na rzecz Inspektoratu OTOZ Zakopane, który jest partnerem społecznym tego projektu. Ponadto uczniowie w trakcie trwania koncertu rozdawali ulotki dotyczące opieki nad psami, psie pakiety oraz smycze .
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację koncertu ( władzom szkoły, nauczycielom, uczniom, rodzicom oraz partnerom społecznym) za zaangażowanie zarówno w trakcie przygotowania tej imprezy jak i w trakcie jej trwania.
Życzymy wielu dalszych sukcesów !!

 

 

 

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.