Kocham Cię Polsko - Dzień Dziecka v.1

Kocham Cię Polsko - Dzień Dziecka v.1 Z okazji Dnia Dziecka, 31.05. wolontariusze naszej Fundacji przygotowali dla dzieci ze świetlicy „Wesołe Małolaty” wspaniałą niespodziankę: teleturniej „Kocham Cię Polsko”.

Zabawa rozpoczęła się od podziału na grupy i kultowego już „Krasnoludka idącego opłotkami”. Gra wystartowała od Literowej Rozgrzewki, podczas której dzieci szukały odpowiedzi na różne (oczywiście bardzo skomplikowane hasła) i ustawiały się w odpowiedniej literkowej kolejności, przy ożywionej pomocy grupy przeciwnej. Dużo śmiechu nie zabrakło podczas kalamburów, kiedy to Animator – lider grupy produkował się podpowiadając, a uczestnicy w pocie czoła rozwiązywali zagadki. Wybuchowy prezent pozwolił na świętowanie urodzin prawdziwej jubilatki – wolontariuszki Eryki. Okazało się jednak, że dziwnym trafem nikt nie chciał „rozpakować” prezentu, więc upominek musiał wystrzelić. Jednak najwięcej emocji zostało na koniec. Pytanie mniej czy więcej okazało się naprawdę trudne. Ale jeszcze trudniejsze było kręcenie kołem. Chociaż udział w teleturnieju nie miał na celu wyłonienia zwycięskiej grupy,  dzieci dopytywały: My wygraliśmy? Nie my! I co się okazało? Dzięki wyjątkowej celności jednej z uczestniczek teleturniej zakończył się remisem. Tak jak to w przeddzień Święta Dzieci bywa.
W nagrodę dla dzieci, jak i dla wolontariuszy były wyśmienite lody przygotowane przez Gospodarzy. Dziękujemy za to wyjątkowe popołudnie.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.