Festyn z okazji Powitania Wakacji „Plus na Start”

Festyn z okazji Powitania Wakacji „Plus na Start” Fundacja Oświatowa im.ks Stanisława Konarskiego 08.06.2018 zorganizowała Festyn z okazji Powitania Wakacji „Plus na Start”, który został dofinansowany z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu  „Parafiadowe Imprezy Regionalne” Stowarzyszenia Parafiada. 

Festyn odbył się na terenie Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów w Krakowie i odbył się pod hasłem "Bajkowego Dnia Dziecka". Brały w nim udział dzieci w wieku od 6-15 lat (głównie podopieczni Fundacji oraz dzieci z zaprzyjaźnionych z Fundacją instytucji).  

Zgodnie z planem impreza rozpoczęła się od przywitania gości, następnie odbyło się krótkie przedstawienie wprowadzające dzieci w grę terenową w trakcie której podzielone na mniejsze grupy brały udział w różnych konkurencjach m.in. sportowych, tanecznych  i kulinarnych :). Pomocą służyli im animatorzy, którzy na czas gry wcielili się Superbohaterów. Konkurencje na stacjach zaś związane były z przygodami bohaterów z ulubionych bajek dzieci m.in. Kubusiem Puchatkiem, Alladynem,  Kucharzem z bajki Ratatuj Dzwonnikiem z Notre Dame.
W trakcie festynu dzieci wzięły też udział  w treningu ogólnorozwojowym oraz animacjach i zabawach (m.in. z chustą Klanza).  Oczywiście nie zabrakło też poczęstunku zarówno tego na słodko (ciast, cukierków) jak i na słono (pizza) bo jak wiadomo gusta i potrzeby dzieci są różne
J

Na koniec festynu nastąpiło rozdanie pamiątkowych medali i nagród, a także uroczyste przywitanie lata . 

Cały festyn przygotowany został i zrealizowany we współpracy z wolontariuszami i animatorami z Gimnazjum i Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie . Bez ich zaangażowania, energii, pracy i pozytywnej energii nie udałoby się wywołać na twarzach dzieci tak wielu uśmiechów. 

  


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.