Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych

Spotkanie Wigilijne dla osób starszych i samotnych

12.12.2018 roku w budynku Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów odbyło się Spotkanie Wigilijne dla Osób Starszych i Samotnych, w którym uczestniczyło 80 osób.  

Uczestnicy spotkania zostali wprowadzeni w świąteczną atmosferę poprzez odpowiedni wystrój holu przygotowany przez nauczycieli oraz przedstawienie, które przygotowali uczniowie Liceum. Następnie, zgodnie z tradycją, ojciec Edward Kryściak rozpoczął wigilijną wieczerzę. Wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wieczerzy. Spotkanie uświetnił koncert kolęd, które zostały wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów. Nie mogło również zabraknąć wspólnych rozmów seniorów i młodzieży, które stały się już tradycją tego typu inicjatyw w Naszej szkole. Na koniec spotkania seniorzy otrzymali prezenty od świętego Mikołaja, które miejmy nadzieje pomogą im w przygotowaniu się do nadciągających Świąt Bożego Narodzenia. 


Organizacja spotkania spoczęła jak co roku na uczniach i nauczycielach Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Krakowie oraz Fundacji Oświatowej im.ks. Stanisława Konarskiego. Wszystkim osobom zaangażowanym w to wyjątkowe wydarzenie serdecznie dziękujemy !


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.