Dzień Dziecka w krainie Smerfów

Dzień Dziecka w krainie Smerfów

Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego 07.06 zorganizowała „Dzień Dziecka w krainie Smerfów”. Wzięły w nim udział dzieci z zaprzyjaźnionych z Fundacją instytucji (tj. świetlice środowiskowe i świetlice szkolne)- w sumie ponad 40 osób.


 Do „Krainy Smerfów” dzieci zostały przeniesione przez wolontariuszy, którzy wcielili się w rolę m.in. Papy Smerfa, Smerfetki, Ważniaka, Osiłka, Farmera, Malarza oraz Gargamela.  Uczestnicy tego wydarzenia mieli do wykonania bardzo ważną misję- uwolnić Smerfetkę z rąk Gargamela- aby to zrobić musieli oni pomóc Smerfom w wykonaniu przeróżnych zadań (np. pokonać tor przeszkód wraz z Osiłkiem, posadzić warzywa wraz z Farmerem, czy też pomóc Malarzowi w wykonaniu pięknego obrazu). 

Kiedy udało się już wykonać zadanie, dzieci tańczyły wraz ze Smerfami, oraz otrzymały zasłużone nagrody z rąk Smerfetki i Papy Smerfa. 

Oczywiście w trakcie zabawy nie zabrakło też słodkich i słonych przekąsek. 

Całe to wydarzenie zostało przygotowane i zrealizowane we współpracy z wolontariuszami i animatorami ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie. Bez ich zaangażowania, energii, pracy i pozytywnej energii nie udałoby się wywołać na twarzach dzieci tak wielu uśmiechów za co bardzo im DZIĘKUJEMY. 

Dziękujemy również firmie Lajkonik Snacks Sp. z o.o za darowiznę w postaci precelków, paluszków oraz krakersów, które znalazły się w upominkach dla dzieci, a także stanowiły przekąski w trakcie tego wydarzenia. Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.