Wyprawa do Wioski św. Mikołaja

Wyprawa do Wioski św. Mikołaja 3 grudnia 50 dzieci wzięło udział w wyprawie do Wioski św. Mikołaja... w podkrakowskim Zabierzowie. Uczestników wycieczki zaprosiło Rogate Ranczo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Uczestnicy otrzymali upominki od Św. Mikołaja, a także wysyłały listy z marzeniami z Poczty Mikołajowej. Uczestniczyły także w licznych zabawach z niespodziankami oraz zwiedzały żywą szopkę, gdzie mogły nakarmić oraz pogłaskać jej rogatych mieszkańców.

Na dzieci czekał także gorący posiłek, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz słodki poczęstunek.

Dzieci uczestniczyły także w przeróżnych warsztatach prowadzonych przez animatorów, takich jak przygotowywanie ozdób choinkowych, malowanie baniek oraz lepienie aniołków z masy solnej. Na zakończenie było wspólne kolędowanie wszystkich uczestników zabawy, młodszych oraz starszych.

Ostatnim etapem był Bal Mikołajów, czyli taneczna zabawa z poczęstunkiem dla wszystkich wspierających akcję pomocy dla potrzebujących Maluchów. Na zakończenie odbyła się aukcja i licytacja ozdób przygotowanych przez podopiecznych Fundacji Oświatowej.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie ferii dla dzieci.

Pomimo mroźnej zimy zabawa była bardzo udana, obfitująca w niespodzianki dla dzieci, które wróciły do domów zmęczone, ale szczęśliwe.

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.