KIERMASZ ŚWIĄTECZNY Z PLUSEM

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY Z PLUSEM

Bez względu na to czy na dworze jest -20 stopni, czy mokro i plucha Wolontariusze z Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego kwestują na rzecz dzieci z rodzin ubogich. Do środy (22.12) na Rynku Głównym odbywa się kiermasz. Jeżeli dojrzysz czerwone czapeczki migocące w gęstym, sypiącym śniegu, usłyszysz śpiew oraz radosny śmiech to z pewnością budka nr 12 :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kiermaszu.

Wolontariusze kwestują codziennie od godz. 10 do 20. Podejdź a zaprezentują Ci piękne aniołki z makaronu oraz z gipsu, pierniczki, bombki, butelki decoupage, czy świąteczne karteczki. Na stoisku nie brakuje również poświęconych opłatków oraz sianka na wigilijny stół.

Nabywając ręcznie robione świąteczne ozdoby na stoisku fundacji pomagasz zdolnym, lecz ubogim dzieciom, które objęte są programem „Plus na start". Program umożliwia dzieciom między innymi udział w bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych oraz w wakacyjnym wyjeździe. Więcej o programie można przeczytać na www.plusnastart.pl .

Gorąco zachęcamy do pomocy naszym podopiecznym i udziału w świątecznym kiermaszu na krakowskim Rynku.

Fotorelacja z kiermaszu.

 

 


Komentarze

Józef
01.01.2011 r.
18:43
Pragnę pozdrowić te osoby, które w okresie siarczystych mrozów z wielkim oddaniem, radością i entuzjazmem siedziały w "budce" na Rynku. Gratuluję Wam wytrwałości. Jestem pod wrażeniem! Naprawdę! I to tym większym, że Wy z tego mrozu nic sobie nie robiliście, podchodząc do promowania Fundacji i rozprowadzania przeróżnych bibelotów z pasją, wiarą i fantastyczną skromnością! Wielkie brawa. Tak trzymać!

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.