FERIE W MIEŚCIE - ARTYSTYCZNIE, FOTOGRAFICZNIE, AKTYWNIE

FERIE W MIEŚCIE - ARTYSTYCZNIE, FOTOGRAFICZNIE, AKTYWNIE Nie macie pomysłu na ciekawe i aktywne spędzenie ferii mieście?
Zapraszamy Was na artystyczne i dynamiczne „Ferie w mieście" organizowane w drugim tygodniu ferii przez naszą Fundację, w dniach 7-11.02.2011 r., przy ul. Akacjowej 5 w Krakowie.

Zapraszamy Was każdego dnia od 7 do 11 lutego w godzinach 9:00 do 15:00 do Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów (ul. Akacjowa 5 w Krakowie).

Użyczamy aparatów fotograficznych, rozdajemy filmy do aparatów, farby, bloki, tkaniny i rozpoczynamy twórczy tydzień w Krakowie!!


Nasze propozycje zajęć:

  • warsztaty plastyczne - w ramach których dzieciaki będą tworzyły formy przestrzenne np. maski karnawałowe na balonach
  • warsztaty fotograficzne - dzieci dowiedzą się jak zbudowany jest aparat, obiektyw, a w ramach zajęć praktycznych będą zajmowały się fotografią: portretową, reportażową, krajobrazu, architektury
  • zajęcia sportowe - w programie m. in. gra w mini hokeja, piłkę nożną, koszykówkę, rugby
  • zajęcia muzyczne - śpiew oraz taniec
  • gry i zabawy - czyli m.in. zabawy z chustą animacyjną, hula hop, skakanki
  • bajki i filmy dla dzieci - stworzymy mini kino w Fundacji; w skład repertuaru będą wchodziły m. in. bajki z ulubionymi postaciami Disney'a

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat - dzieci będą podzielone na grupy pod względem działań w najróżniejszych dziedzinach: fotografia, plastyka, taniec, sport, muzyka.

Każdego dnia uczestnicy spotkają się ze specjalistami w poszczególnych wyżej wymienionych dziedzinach, którzy odkryją przed nimi piękny, artystyczny świat.
 
Każde spotkanie to inny scenariusz skomponowany tak, aby dzieci mogły poznawać i tworzyć rzeczy nowe.
U nas także młodzi uczestnicy mogą przejąć inicjatywę i zaproponować program zajęć w którym chcą uczestniczyć.

Spotkania prowadzą artyści, co daje gwarancję na niebanalne podejście do tematów związanych z kulturą, plastyką, fotografią.

Jeżeli myślicie, że robienie zdjęć to tylko pstrykanie aparatem to przyjdźcie się przekonać, że tak nie jest, że jest to forma dynamiczna, pełna nieograniczonych możliwości rozwojowej, twórczej i spontanicznej zabawy. Spotkanie zakończymy pokazem slajdów z pracami fotograficznymi dzieciaków.

Jeżeli myślicie, że zajęcia plastyczne to tylko paćkanie farbkami po kartce - to zapraszamy Was na zajęcia, żebyście mogli się przekonać, jak pasjonujące może być tworzenie form przestrzennych. Ferie zakończymy karnawałowym balem przebierańców- dzieciaki wystąpią w przebraniach wcześniej przez nich wyczarowanych.

Jeśli myślicie, że gra w piłkę to tylko odbijanie jej od ściany to grubo się mylicie! My prowadzimy zajęcia sportowe i oprócz zapewnienia dobrej zabawy przekazujemy dziecku zasady fair - play, uczymy współdziałania w drużynie.

Wszystkie spotkania będą dynamiczne, twórcze i rozwojowe.

Na czas pobytu w Fundacji Oświatowej zostanie zorganizowany posiłek dla dzieci.

 

Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. (12) 411 07 95, lub drogą mailową: oswiatowa@pijarzy.pl, plusnastart@gmail.com
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Dodaj swój komentarz

*Twoje imię (nick):
*Treść komentarza:
Token

Wszelkie prawa zastrzeżone

Top Solutions    

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.